Nasza Loteria

BeGlobal – rewolucja w inwestycjach

Materiał informacyjny BeGlobal
  • Dostęp do światowych rynków finansowych, z dowolnego miejsca
  • Brak prowizji i stałych opłat za zarządzanie, niski próg wejścia
  • Wsparcie w skutecznej realizacji indywidualnych celów
  • Pomoc w doborze odpowiedniej strategii (planu inwestycji) dopasowanej do indywidualnych celów, potrzeb i oczekiwań inwestora
  • Wysoki poziom dywersyfikacji inwestycji; wykorzystanie funduszy giełdowych ETF
  • Unikatowy algorytm odpowiedzialny za zarządzanie i zaawansowaną kontrolę ryzyka
  • Płynność umożliwiająca wyjście z inwestycji w dowolnym momencie

Na polskim rynku finansowym wciąż jest miejsce na nowe produkty. Na przykład takie, które oferują nowatorskie podejście do inwestowania, wyznaczają jasną ścieżkę prowadzącą do realizacji wcześniej wyznaczonego celu i na każdym kroku wspierają użytkownika w jego działaniach. Jeśli dodamy do tego innowacyjny model opłat oraz dostęp do globalnych rynków, z dowolnego miejsca i urządzenia, otrzymamy BeGlobal – platformę, która zrewolucjonizuje nasz rynek.

- Zaprojektowaliśmy BeGlobal w taki sposób, żeby wspierać ludzi w skutecznej realizacji ich życiowych celów, zapewniając im nowoczesne, łatwe w obsłudze i angażujące doświadczenie inwestycyjne – mówi Krzysztof Mazurek, prezes Rockbridge TFI, właściciela BeGlobal. Każdy będzie mógł w kilku prostych krokach określić swój cel, horyzont oraz profil inwestycyjny, a my na tej podstawie zaproponujemy odpowiedni plan, czyli strategię o określonym poziomie ryzyka, której alokacja zmienia się w czasie. Dodatkowo, po uruchomieniu inwestycji, aktywny monitoring pomoże utrzymać inwestora na właściwej drodze do celu przez cały czas jej trwania. Co ważne, nasza usługa nie wymaga dużego kapitału i jest skierowana do wszystkich, bez względu na to jakiej wielkości majątkiem dysponują na starcie. Umożliwimy inwestowanie na największych światowych rynkach akcji i obligacji oraz w pozostałe klasy aktywów już od 100 złotych – dodaje.

BeGlobal wprowadza prawdziwą rewolucję w obszarze opłat. W swoich funduszach całkowicie rezygnuje z pobierania stałej opłaty za zarządzanie, która jest rynkowym standardem, opierając się wyłącznie na tzw. success fee, czyli opłacie za sukces. W dłuższym czasie oznacza to bardzo dużą oszczędność dla inwestorów.
Cały proces inwestycyjny jest w pełni zautomatyzowany i wykorzystuje najnowszą technologię zapewniającą prostą i wygodną obsługę online.

– Inwestor odpowiada jedynie na kilka krótkich pytań, a my robimy resztę – mówi Mazurek.

Za dobór odpowiednich funduszy w ramach planu inwestycji oraz zarządzanie nimi odpowiada autorski algorytm, który monitoruje rynki i tak alokuje kapitał, aby w pełni wykorzystać ich potencjał w ramach określonej ekspozycji na ryzyko. Inwestycje w poszczególne klasy aktywów odbywają się za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych funduszy giełdowych ETF, które pozwalają osiągnąć odpowiedni poziom dywersyfikacji przy wysokiej płynności i bardzo niskich kosztach.

Do dyspozycji jest pięć (docelowo siedem) funduszy BeGlobal realizujących strategie o różnym poziomie ryzyka. Przewidziana jest także możliwość bezpośredniego zakupu funduszy z pominięciem opcji inwestowania w oparciu o cele.

Wszystkie nowoczesne narzędzia oraz zaawansowana technologia do zarządzania inwestycjami została zamknięta w starannie zaprojektowanej platformie. Jej atrakcyjny wizualnie oraz łatwy w obsłudze interfejs daje użytkownikowi dostęp do wielu unikalnych funkcji, dzięki którym jest on zawsze na bieżąco ze swoimi inwestycjami, może monitorować postępy w realizacji wszystkich celów i wygodnie składać zlecenia. W razie potrzeby istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem w preferowanej przez inwestora formie; chat, rozmowa telefoniczna lub wideo, oraz z łatwością, którą znamy z popularnych komunikatorów internetowych. Platforma jest dostępna zarówno na komputerach, jak i na wszystkich urządzeniach mobilnych.

– Poprzez BeGlobal proponujemy całkowicie nowe podejście do inwestowania – mówi Krzysztof Mazurek. Chcemy, żeby profesjonalne usługi zarządzania były łatwo dostępne dla każdego, niezależnie od stanu konta, wiedzy czy doświadczenia. Stworzyliśmy rozwiązanie, które najtrudniejsze oraz najbardziej czasochłonne aspekty inwestowania zmienia w bezpieczną i wygodną usługę online. Dodatkowo, z uwagi na brak stałej opłaty za zarządzanie, jest ona niezwykle atrakcyjna kosztowo. To zaś, wraz z możliwością inwestowania nawet niewielkich kwot, czyni ją uniwersalną i kompletną. Jesteśmy przekonani, że BeGlobal odmieni polski rynek produktów inwestycyjnych – dodaje.

https://www.beglobal.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: BeGlobal – rewolucja w inwestycjach - Kujawsko-Pomorskie Nasze Miasto

Wróć na cieszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto