MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd tygodnia z 14.04.2024 w Cieszynie. Najważniejsze wydarzenia od 7.04 do 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Cieszyna, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów 2024 do rady powiatu cieszyńskiego. Jak rozkładały się głosy w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Cieszyn, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do rady powiatu cieszyńskiego. Jak rozkładały się głosy w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu cieszyńskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Zebrzydowice w wyborach samorządowych 2024

Zakończyły się wybory samorządowe 2024, a wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte. Obecnie z poszczególnych okręgów spływają nieoficjalne wyniki. Gdy tylko PKW poda ostateczne dane dotyczące głosowania na wójta gm. Zebrzydowice oraz do rady gminy zobaczysz je również w tym artykule.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w Cieszynie

Kto objął fotel burmistrza Cieszyna, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Cieszyn: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Cieszynie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Strumień w wyborach 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Strumień i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na burmistrza. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Hażlach

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na wójta gm. Hażlach i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie gminy. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Goleszów w wyborach 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Goleszów. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Dębowiec w wyborach samorządowych 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Dębowiec i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Chybie w wyborach 2024

Za nami wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy gm. Chybie oddali swoje głosy. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki, a więc wiemy, kto zdobył mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Zobacz, ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Sejmiku w woj. śląskim!

Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI. Oto nowi radni - ZDJĘCIA! W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Sejmiku! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych. Oto oni...

📢 Scena muzyczna Kina na Granicy. Trzy koncerty w klubie festiwalowym. Kto wystąpi?

Tegorocznemu przeglądowi Kino na Granicy, który odbędzie się w dniach od 1 do 5 maja w polskim i czeskim Cieszynie, towarzyszyć będą trzy koncerty w klubie festiwalowym.

📢 SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim? Oto LISTA zwycięzców z PKW!

SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim! Oto LISTA zwycięzców z PKW!

📢 Wybory 2024 POW. CIESZYŃSKI. Oto nowi radni! Kto dostał się do Rady Powiatu CIESZYŃSKIEGO? Oto LISTA zwycięzców z PKW!

Wybory samorządowe do Rady Powiatu Cieszyńskiego wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Kandydaci startujący z tego ugrupowania uzyskali 12 mandatów. Porozumienie dla Samorządów – 6, Samorządowcy Powiatu Cieszyńskiego – 5, Partnerstwo dla Powiatu – 3, Młodzi dla Powiatu Cieszyńskiego – 2, Stowarzyszenie „Bezpartyjni Samorządowcy” – 1. PKW podała ostateczne wyniki.

📢 Mamy oficjalne wyniki PKW. Będzie druga tura wyborów na wójta gminy Istebna

Dojdzie do drugiej tury wyborów samorządowych na wójta gminy Istebna, w której zmierzą się Stanisław Legierski i Łucja Michałek-Chudecka – podała Państwowa Komisja Wyborcza po przeliczeniu 100 procent głosów w tej gminie.

📢 Wyniki wyborów. Jest nowy burmistrz Skoczowa. Rajmund Dedio zastąpi Mirosława Sitko

Wyniki wyborów 2024. Skoczów ma nowego burmistrza. Mirosława Sitko zastąpi Rajmund Dedio, który otrzymał 50,28 proc. głosów mieszkańców gminy. Tak wynika ze zliczenia głosów z 19 na 19 obwodowych komisji wyborczych.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 Wyniki wyborów 2024 WISŁA. Tomasz Bujok ponownie wybrany na burmistrza [OFICJALNE wyniki!]

Wyniki wyborów 2024 WISŁA. Tomasz Bujoki ponownie został wybrany na burmistrza - zdobył ponad 80 proc. poparcia!

📢 Wyniki wyborów 2024 CIESZYN. Gabriela Staszkiewicz wygrywa.... ale będzie druga tura! [OFICJALNE!]

Wyniki wyborów 2024 CIESZYN - policzono już głosy we wszystkich 27 okręgach! W Cieszynie będziemy mieć II. turę wyborów, w której zmierzą się Gabriela Staszkiewicz z Joanną Wowrzeczką.

📢 Wybory samorządowe 2024. Koalicja Obywatelska z władzą w 10 sejmikach wojewódzkich

W wyborach samorządowych, według wyników exit poll, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Największa partia opozycyjna zdobyła 33,7 proc. głosów. Niewiele mniej ma Koalicja Obywatelska. Partia premiera Donalda Tuska zdobyła 31,9 proc. Według wyników do sejmików, dwie największe partie podzieliły się władzą w sejmikach wojewódzkich?

📢 Wyniki wyborów 2024 Sejmik Śląski. Koalicja Obywatelska wygrywa według exit poll, a kto w koalicji?

Wyniki wyborów 2024 Sejmik Śląski. Znamy wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Śląskiego. Według danych exit poll wybory do Sejmiku wygrała Koalicja Obywatelska (33,9 procent głosów), wyprzedzając Prawo i Sprawiedliwość (30,6 procent). KO, aby rządzić w Sejmiku będzie musiała jednak zawrzeć koalicję z Trzecią Drogą lub/i Lewicą.

📢 Wybory samorządowe 2024. Powiat żywiecki z najwyższą frekwencją w woj. śląskim

Wybory samorządowe 2024. Najwyższą frekwencję wśród powiatów w województwie śląskim do godziny 12 osiągnął powiat żywiecki. Jak podała PKW, frekwencja na Żywiecczyźnie wyniosła 19,72 proc. Dla porównania najniższy wynik w Śląskiem zanotowano w Bytomiu – 12,22 proc. Lokale wyborcze 7 kwietnia będą czynne do godziny 21.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na cieszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto