18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Będzie druga rozbierana sesja?

Redakcja
Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18, FILM]. Czy będzie kolejna sesja zdjęciowa dla Playboya Justyny Żyły - która dzisiaj nie występuje już jak żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, a blogerka kulinarna. Przypominamy. Justyna była gwiazdą czerwcowego Playboya. Zmysłową sesję, zatytułowano "Góralu, czy Ci nie żal?". Żona Piotra Żyły pojawiła się w niej, w koronkach i kabaretkach na tle wnętrza góralskiej chaty? Zobaczcie zdjęcia z tej sesji oraz FILM zza kulis [Playboy, czerwiec 2018].

Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" - są już ZDJĘCIA z planu Kliknij TUTAJ i zobacz te zdjęcia!

Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Będzie druga rozbierana sesja? Zobacz co na to Justyna!

AKTUALIZACJA

Śliczna dziewczyna z sąsiedztwa - taką opinię zyskała Justyna Żyła, która wzięła udział w rozbieranej sesji. Podgrzewa atmosferę cytatem: "Jestem samolubna, niecierpliwa". Upubliczniła filmik z rozbieranej sesji dla magazynu dla panów i wzbudziła po raz kolejny ogromne kontrowersje. Playboy zwłaszcza w Beskidach został wykupiony niemal w całości. Rozbieraną sesję zwiastuje zajawka: Góralu, czy ci nie żal? Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły. Małżeństwo Justyny Żyły z Piotrem Żyłą rozpadło się. O całej sytuacji było głośno w lutym 2018, kiedy żona popularnego skoczka zdecydowała się opisać wszystko na Instagramie oskarżając go o zdradę, a małżeńska kłótnia przeniosła się do mediów społecznościowych. Obecnie para pozostaje w separacji, a rozwód zdaje się być kwestią czasu. Teraz Justyna Żyła daje się poznać jako celebrytka i wykorzystuje swoje pięć minut? Jak wygląda Justyna Żyła nago?

Tego nikt się nie spodziewał. Justyna Żyła - żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły z Wisły - skorzystała z oferty magazynu dla panów i zdecydowała się pozować w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Ale teraz zaskoczenie jest jeszcze większe. Justyna Żyłą zadeklarowała, że jest w stanie zrobić wystąpić w kolejnej sesji dla Playboya.

Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, opowiedziała o swoich wrażeniach z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Nie jest jeszcze do końca pewna, czy show-biznes to jej świat. Chciała jednak, aby jej sesja w góralskim stylu była delikatna i miała swój klimat. Ekipa „Playboya” okazała się dla niej bardzo życzliwa. Choć zdjęcia trwały kilka godzin, Justyna nie czuła zmęczenia.

- Czy powtórzyłabyś taka sesję? - pyta Robert Patoleta z Wideoportal.TV

Wszyscy mnie pytają o to i powiem, że zdecydowanie tak - deklaruje Justyna Żyła

A czy sesja byłaby odważniejsza? Zobacz WIDEO:

Zobacz zdjęcia Justyny Żyły z Playboya:

Czytaj również:

JUSTYNA ŻYŁA gotuje. Żona Piotra założyła kanał na Youtube - to vlog kulinarny "Uwa Żyła". W sieci pojawiło się już pierwsze wideo. Zobacz nagranie i poznaj pierwsze opinie Internautów na temat nowego vloga kulinarnego "Uwa Żyła" Justyny Żyły. Czytaj więcej, KLIKNIJ:
JUSTYNA ŻYŁA gotuje [WIDEO]. Na YOUTUBE żona Piotra założyła kanał kulinarny "UwaŻyła"

AKTUALIZACJA

Justyna Żyła kolejny już raz publicznie, poprzez swojego Instagrama informuje o swoich relacjach z mężem Piotrem:

Uprzedzając to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN .
Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz ,groziłes pobiciem ,zastraszaleś,szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko ...że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ?w wyznaczone dni jak powiedziałeś jesteś ojcem reszta cię nie obchodzi ,ze nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach )że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusia nie przyjeżdżał ,żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał ,żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców ,ze nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna się nie godzi ,ze pomału z naszego domu wynosisz wszytko i ze w dzień ojca jak Karolinka biegała za Toba z prezentem to ty z Twoja mama uciekaliście z twoimi pucharami .Panstwo wybacza kolejna prywatę ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media .Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiej kolwiek komunikacji ze strony męża .To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia .Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli.

Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Żona Piotra w sesji "Góralu, czy Ci nie żal?

Piotr Żyła wniósł pozew o rozwód do sądu. Pierwsza rozprawa jest kwestią czasu. Justyna Żyła ma powody żeby z niepokojem spoglądać w przyszłość, ponieważ rozwód niesie za sobą problemy związane z podziałem majątku - jak pisze jeden z plotkarskich portali...
Jednak rozwód. Piotr Żyła złożył już pozew. Justyna Żyła: Piotr chce ode mnie pół domu


Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18, FILM zza kulis sesji]. Żona Piotra w sesji "Góralu, czy Ci nie żal?"

Na okładce czerwcowego Playboya jest Justyna Żyła, żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły.

Gorąca sesja na okładce "Playboya" zatytułowana jest "Góralu, czy Ci nie żal?"... i ewidentnie ma to związek z małżeństwem Justyny z Piotrem Żyłą. Para przechodzi w ostatnich miesiącach poważny kryzys. Para zamierza się rozwieść.

W dniu w którym czerwcowy Playboy pojawił się w sklepach, Justyna Żyła opublikowała FILM zza kulis sesji z cytatem z Marylin Monroe: Niedoskonałość jest piękna,szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niezależną niż nudną.

Głośne rozstanie

Justyna wzięła ślub z Piotrem Żyłą w 2006 r. - mieli zaledwie 19 lat. Mają dwójkę dzieci. Na początku tego roku w wpisie na Instagramie wyznała, że skoczek ma kochankę i wiedzie podwójne życie.

"Tak mi wszyscy odradzali .. wiec usunęłam wcześniejszy post ,tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać" (pisownia oryginalna).

- Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu - skomentował wówczas sprawę sportowiec.

Czytaj więcej o tym rozstaniu - kliknij TUTAJ!

Justyna Żyła w Playboyu

Sesją zorganizowana została w góralskiej chacie, natomiast Justyna zaprezentowała się w niej w kabaretkach i białej koronkowej bieliźnie.

Jak stwierdziła na łamach Playboya żona popularnego skoczka - Chcę, żeby zobaczył, co stracił.

Pomimo obecnego kryzysu w małżeństwie, Justyna ma o Piotrze dobre zdanie - Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - wyznała w "Playboyu".

W sobotę 12 maja na swoim Instagramie Justyna opublikowała jedno ze zdjęć z backstagu do sesji w Playboyu z podpisem "Życie to są chwile".

Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu z Piotrem Żyłą. Ich rozstanie znalazło się na czołówkach brukowych gazet głównie dlatego, że obie strony nie unikały mediów społecznościowych, wymieniając za ich pośrednictwem argumenty rozwodowe.

W pewnym momencie pani Justyna zaapelowała jednak, by sprawę przenieść tylko na grunt prywatny. Tym większym zaskoczeniem jest więc okładka najnowszego wydania polskiej edycji "Playboya", na której żona (była?) pokazuje się nago z tytułem "Góralu, czy ci nie żal?"

Na tytuł sesji Justyny w Playboyu żartobliwie zareagował już Mateusz Borek, promotor... Tomasza Adamka, pięściarza, który nosi taki właśnie przydomek.

- Jako promotor Tomka Adamka,mam prośbę do Playboya aby natychmiast zmienić tytuł przy nagim zdjęciu Justyny Żyły z: Góralu,czy Ci nie żal? na inny. Jeśli zobaczy to Dorota Adamek, to Góral dostanie łomot, paszport zostanie schowany i nie zrobimy następnej gali - napisał Borek na Twitterze.

Wideo

Dodaj ogłoszenie