Styczeń w Cieszynie: Przegląd prasy z grudnia 2021 w Cieszynie, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Cieszyn zmienił się  w grudniu 2021?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Cieszyn zmienił się w grudniu 2021? CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w grudniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Cieszyna najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Kartki z życzeniami na SYLWESTRA i NOWY ROK 2022! Zabawne, poważne - różne. Wybierz, jaką chcesz i prześlij bliskim i znajomym”?

Przegląd grudnia 2021 w Cieszynie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z grudnia 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Kartki z życzeniami na SYLWESTRA i NOWY ROK 2022! Zabawne, poważne - różne. Wybierz, jaką chcesz i prześlij bliskim i znajomym

KARTKI Z ŻYCZENIAMI. Czy rok 2022 będzie równie pandemiczy jak ubiegły - czas pokaże! Wysłałeś już najbliższym życzenia sylwestrowe/noworoczne? Jeżeli nie, to służymy radą. W naszym materiale znajdziesz dużo życzeń w formie tekstowej - często wierszowane, śmieszne, poważne... , jak i KARTKI do wysłania na NOWY ROK. Sprawdź galerię kartek i życzeń

📢 Życzenia na SYLWESTRA i NOWY ROK 2022. Prześlij KARTKĘ bliskim przez MMS, Facebook, WhatsApp, Messenger

Witamy NOWY ROK 2022. Niemal wszystkie telefony będą rozgrzane do granic możliwości - wszak wówczas wszyscy śpieszą żeby złożyć sylwestrowe/noworoczne życzenia. Jeżeli szukasz KARTEK do wysłania bliskim lub znajomym, to dobrze trafiłeś! Znajdziesz tu kartki śmieszne, poważne... a nawet pandemiczne!

📢 COVID-19: Rekordowa liczba zgonów w woj. śląskim! Gdzie sytuacja jest najtragiczniejsza?

ŚLĄSKIE. W środę 29 grudnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że minionej doby zarejestrowano 15 571 nowych zakażeń - to mniej o 14 proc. niż w ubiegłą środę! Więcej jest jednak zgonów, niż w ubiegłym tygodniu - aż 794. Jak wygląda sytuacja w woj. śląskim?

Prasówka styczeń Cieszyn: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w grudniu uwagę czytelniczek i czytelników z Cieszyna. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Domy i działki w woj. śląskim, do kupienia na licytacji komorniczej - sprawdź TOP 10. Ceny są BARDZO atrakcyjne. Zobacz OFERTY

Domy i działki w woj. śląskim, do kupienia na licytacji komorniczej - sprawdź TOP 10. Na licytacjach komorniczych znajdziemy oferty sprzedaży domów, a także działek, które można nabyć w znacznie niższych cenach, niż te obowiązujące na rynku. Odbywają się one w styczniu i lutym. W naszej galerii zobaczycie najciekawsze z nich.

📢 W Śląskim wciąż bardzo dużo zgonów! Gdzie jest najgorzej? Tam sytuacja wciąż jest trudna!

W środę 22 grudnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 18 021 nowych zakażeniach - to o 26 proc. mniej zachorowań niż w ubiegłą środę. Więcej jest za to niestety zgonów, aż 775 - o 16 proc. więcej. A jak wygląda sytuacja w woj. śląskim? W których miastach zachorowań jest już bardzo mało a gdzie koronawirus nie odpuszcza?

📢 PILNE! Masz te leki w apteczce? Absolutnie ich nie zażywaj! Sprawdź najnowszą LISTĘ wycofanych lekarstw - GRUDZIEŃ 2021

KOMUNIKAT. Główny Inspektor Farmaceutyczny wydał w grudniu 2021 kolejne już decyzje dotyczące wycofania leku ze sprzedaży - to znany lek o działaniu przeciwlękowym, uspokajający, umiarkowanie nasennym, zmniejszającym napięcie mięśni szkieletowych. To już kolejne lekarstwa, wycofane przez GIF w ostatnich miesiącach! Sprawdź, czy nie masz ich w swojej apteczce - obejrzyj je w naszej galerii. I co ważne - absolutnie ich nie zażywaj! Powody, dla których leki zostały wycofane z obrotu w aptekach w całej Polsce, są poważne. Czasem są to zanieczyszczenia, innym razem wady jakościowe.

📢 W Śląskim tylko CZERWONE i ŻÓŁTE strefy! Tak wyglądałby podział na strefy! Gdzie jest najgorzej? Sprawdź swoje miasto

Pandemia. We wtorek 21 grudnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 13 806 nowych zakażeniach, to o 21 proc. mniej zachorowań niż w ubiegły wtorek! Minionej doby zmarło aż 538 osób - niestety więcej niż przed tygodniem. A jak wygląda sytuacja w woj. śląskim?

📢 Setki ludzi bez prądu w Śląskim! Sprawdź wykaz ulic i godzin. Tauron informuje o wyłączeniach

WAŻNE. Gdzie dzisiaj nie będzie prądu w woj. śląskim? Tauron poinformował o wyłączeniach energii elektrycznej. Brak prądu dotknie tysięcy ludzi. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy. Z największą ilością wyłączeń muszą się liczyć mieszkańcy powiatów cieszyńskiego i żywieckiego. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ, SPRAWDŹ SWOJE MIASTO

📢 Oto wnętrza nowego domu Piotra Żyły. To tutaj zamieszka z Marceliną Ziętek [zdjęcia]

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. To tutaj niedługo zamieszka z ukochaną Marceliną Ziętek. Jak będzie mieszkał Piotr Żyła? Co już zdążył zagospodarować i dlaczego biega na linie w ogrodzie? Zobaczcie zdjęcia z budowy!

📢 Śląskie już niemal całe CZERWONE! Zielony dawno BRAK! Tak wyglądałby podział na strefy - PRZERAŻAJĄCE! Gdzie jest najgorzej?

Od kilku nastu dni, to w śląskim zazwyczaj notowanych jest dziennie najwięcej nowy zakażeń. Jak aktualnie wyglądałby podział na strefy zielone, żółte i czerwone, gdyby obowiązywały? Gdzie jest najgorzej? Sprawdź w galerii.

📢 Nowe "CZARNE STREFY" w Śląskiem - tam jest NAJGORZEJ! Gdzie sytuacja jest najbardziej dramatyczna? Te dane przerażają

KORONAWIRUS. Aktualne statystyki dotyczące zakażeń, nie napawają optymizmem. Wśród 5 miast i powiatów w Polsce z najwyższym wskaźnikiem , aż dwa są z terenu woj. śląskiego! Mało tego, to w naszym regionie jest miasto z najwyższym wskaźnikiem zakażeń w Polsce - w czwartek 9 września były to Żory! Liczba tzw. czarnych stref, w których sytuacja jest najtrudniejsza, rośnie w Śląskiem! Gdzie jest najgorzej?

📢 CZARNE STREFY w woj. śląskim! Wskaźniki zakażeń są tam jednymi z najwyższych w Polsce. Sytuacja jest tam naprawdę trudna

PANDEMIA. Ilość dziennych zakażeń utrzymuje się wciąż na wysokim poziomie. Rząd ogłosił we wtorek listę nowych obostrzeń, które wejdą w życie 15 grudnia. W ubiegłym tygodniu woj. śląskie było na pierwszym miejscu wśród powiatów z najwyższą zachorowalnością w Polsce! Chorych przybywa z dnia na dzień, jest też więcej zgonów. Na kwarantannie w woj. śląskim przebywa obecnie blisko 75 tys. osób! Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja w każdym z powiatów woj. śląskiego. Czy mamy się czym martwić? Sytuacja zdaje się być
naprawdę trudna...

📢 Dom na wsi w woj. śląskim? Te są NAJTAŃSZE do kupienia! Są z działką! Kosztują do 100 tys. zł - to mniej niż kawalerka w mieście!

Nieruchomości w woj. śląskim. Marzy ci się własny dom na wsi w woj. śląskim? Z działką? Sprawdziliśmy ceny. Jak się okazuje, najtańsze domki są poniżej 100 tys. złotych! W naszej galerii zebraliśmy 10 domów za najmniejszą cenę - jedne są do zamieszkania, inne do remontu. Piękna okolica i spora działka rekompensuje sporo! Zobaczcie zdjęcia w galerii.

📢 Tak wyglądają najpiękniejsze choinki w miastach woj. śląskiego. Naturalne, sztuczne, rozświetlone zdobią skwery i rynki. Zobacz ZDJĘCIA

Oto 15 najpiękniejszych choinek w miastach woj. śląskiego. Sztuczne, naturalne, pięknie rozświetlone są ozdobą Rynków i skwerów. Zobaczcie w galerii zdjęć, jakie wybraliśmy dla Was. Z naszym zestawieniu znalazły się aż dwie choinki z Rybnika, zaskoczył nas Chorzów, Katowice, Bielsko czy Lubliniec. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ/PRZESUŃ KURSOR W PRAWO

📢 W Śląskiem najwięcej nowych zakażeń! W którym mieście sytuacja jest najpoważniejsza?

W piątek 10 grudnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 24 991 przypadkach nowych zakażeń - to o 7 proc. mniej zakażeń niż w piątek w ubiegłym tygodniu. Zmarło 571 osób - to wzrost o 21 proc. Jak wygląda sytuacja w woj. śląskim?

📢 te statystki przerażają! Rekord zgonów w woj. śląskim! Jaka jest śmiertelność w poszczególnych miastach? Te dane przerażają!

PANDEMIA. Jak poinformowało we wtorek 7 grudnia Ministerstwo Zdrowia - minionej doby w Polsce zmarły 504 osoby, z czego w woj. śląskim aż 81. Nigdzie w Polsce nie zmarło aż tyle osób! To czarny rekord IV fali pandemii. Sprawdziliśmy, ile osób zmarło na Covid-19 w ciągu ostatnich 2 tygodni, w każdym z powiatów woj. śląskiego. Te dane przerażają!

📢 Tragiczny wypadek w Mnichu. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku samochodowym

Dwóch mężczyzn zginęło w niedzielę 5 grudnia wypadku samochodowym w Mnichu na Śląsku Cieszyńskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Wcześniej mężczyźni skradli samochód w Chybiu.

📢 Nowe nietypowe objawy COVID-19. Masz je? Sprawdź, które symptomy powinny być alarmujące!

Objawy koronawirusa to już nie tylko brak węchu, smaku i wysoka gorączka. Koronawirus tak szybko mutuje, że daje także nietypowe objawy. Do tego stopnia, że zakażeni początkowo mogą w ogóle nie zdawać sobie sprawy z zagrożenia. Koronawirusa na początkowym etapie można pomylić ze zwykłym przeziębieniem, lub w ostrzejszych stanach - z grypą. Covid-19 nieleczony rozwija się błyskawicznie, stąd tak ważne jest wczesne jego wykrycie. Sprawdź, które objawy powinny być alarmujące.

📢 Podbeskidzie - GKS Katowice 1:2. Wszędzie dobrze, ale pod Klimczokiem najlepiej. GKS znów górą w Bielsku-Białej

W sobotnim meczu 20. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Katowice pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1. Obie bramki dla gości zdobył w pierwszej połowie Filip Szymczak, a jedynym trafieniem dla Górali popisał się Kamil Biliński. Drużyna z Górnego Śląska nie straciła punktu w ligowym meczu w Bielsku-Białej już od ponad dziesięciu lat.

📢 Puchar Świata w Wiśle. Kibice szaleją, Polacy skaczą! Gorąca atmosfera pod skocznią w Malince

SPORT.Konkurs drużynowy w skokach narciarskich w Wiśle 2021. Wyjątkowo gorąca atmosfera panuje dzisiaj 4 grudnia pod skocznią im. Adama Małysza w Wiśle Malince, gdzie po południu rozgrywany jest konkurs drużynowych Pucharu Świata w skokach narciarskich. Mimo lekkiego mrozu, biało-czerwonych przyszło dopingować mnóstwo miłośników skoków narciarskich, który po ubiegłorocznych zawirowaniach spowodowanych pandemią koronawirusa, spragnieni są kibicowania i sukcesu Polaków.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wizyta Janet Yellen w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie