Polecamy

DC Odrodzenie
[3/21]

Egmont Komiksy Nowości Lipiec 2020 [ZAPOWIEDZI] Tajne Imperium, Superman Saga Jedności, Promethea i Czarny Młot

DC Odrodzenie. Flash – Wyprawa po moc, tom 10
Scenariusz: Joshua Williamson
Rysunki: Rafa Sandoval, Christian Duce, Minkyu Jung, Jordi Tarragona
Przekład: Tomasz Kłoszewski
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość: 132 strony
Format: 167x255
Cena: 39,99
ISBN: 978-83-281-9602-5
Język oryginału: angielski
Seria: DC Odrodzenie
Kategoria: komiks amerykański
Tematyka: superbohaterowie

Dziesiąta odsłona przygód Flasha w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Flash to człowiek z misją. Z Iris u boku przemierza świat, by poznać tajemnice nie tylko mocy prędkości, ale także mocy siły, mędrca i bezruchu, które nagle pojawiły się w multiwersum. Niestety Flash nie jest w pełni formy, a ta podróż zmusi go do maksymalnego wysiłku.
Iris przypomina sobie przeszłość i postanawia przyłączyć się do wyprawy Barry’ego. Para globtroterów napotyka na swojej drodze potężną bohaterkę Fuerzę z wyspy Corto Maltese i Psycha, osobnika obdarzonego mocą mędrca, którego prawdziwe motywy postępowania są
bardzo tajemnicze! Jednak ktoś jeszcze poszukuje tych samych informacji co Barry i nie patyczkuje się z tymi, którzy stają mu na drodze! Pojawia się także duet łowców skarbów zwany Bliźniakami, który tropi Flasha w sobie tylko znanych celach.
Za tom „Wyprawa po moc” odpowiadają: scenarzysta Joshua Williamson („Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad”, „Palcojad”) i rysownicy Rafa Sandoval („Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni”) oraz Christian Duce („Detective Comics”).Egmont Komiksy Nowości Lipiec 2020. Na pierwszy miesiąc wakacji wydawnictwo Egmont przygotowało wiele ciekawych propozycji. Na pierwszy plan przebija się chyba "Tajne Imperium", ale są również inne ciekawe nowości, jak kolejne komiksy od DC Comics czy Czarny Młot. Szczegółowe informacje o komiksach znajdziecie w naszej galerii.

Najnowsze wiadomości

reklama