Charytatywny turniej piłki nożnej

JVL
Materiał Prasowy
Znani zawodnicy wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej na hali sportowej w Skoczowie.

Kilku znanych piłkarzy wystąpiło 27 grudnia na drugim Turnieju Dziwnych Drużyn w Skoczowie. Byli to miedzy innymi Ireneusz Jeleń, Adrian Sikora, Kamil Kosowski, Łukasz Hanzel czy Sebastian Olszar.
Celem imprezy było zebranie pieniądze dla Natalki - córki zawodnika Oldboys Beskid Skoczów. Pieniądze potrzebne były na rehabilitację.

W całym turnieju piłki nożnej udział wzięło 13 drużyn, które podzielone były na 4 grupy, z każdej z nich awansowało po dwie drużyny do etapu pucharowego. Najlepszymi drużynami, które przeszły do następnego etapu okazały się być: drużyny Adriana Sikory, Wariaty, KTS Drogomyśl, KS Naprzód, które zagrały przeciwko sobie w grupie E oraz Chyba Ty Skoczów, Drużyna Łukasza Hanzela, Cichociemni Bielsko-Biała oraz Ogórki Kraków, które rywalizowały w grupie F.

Finał turnieju zakończył się wynikiem 4:3, w którym to drużyna Adriana Sikory pokonała Chyba Ty Skoczów 4:3 w rzutach karnych. Po podstawowych 10 minutach spotkania był remis 1:1. Po doliczonym czasie gry nadal potrzebna była dogrywka, ponieważ obie drużyny strzelili po dwie bramki .
Turniej piłki nożnej był okazją do wybrania najlepszego najlepszego zawodnika. Tytuł przypadł Ireneuszowi Jeleniowi, natomiast na najlepszego bramkarza turnieju wybrany został Mateusz Feruga, który występował w drużynie KS Naprzód do tyłu.

Turniej odbył się w sobotę na hali sportowej w Skoczowie. Impreza została zorganizowana przez Klubokawiarnie Beskidek oraz KP Beskid Skoczów.