Wybierz region

Wybierz miasto

  Parkrun Cieszyn - bezpłatne biegi na 5 km

  Stadion sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  Cieszyn, ul. Al. Łyska/21, +48 33 852 20 44

  09:00 Sobota, 22 grudnia

  • Wstęp wolny

  Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. W każdą sobotę o 9 rano. Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrunie jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu można wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrunu w Polsce lub na świecie. W ramach parkrunu wszyscy biegają dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem.

  Start i meta biegu znajdują się przy wejściu głównym na stadion miejski, przy al. Jana Łyska 21.

  Trasa umiejscowiona jest w SportParku po polskiej i czeskiej stronie granicy. Start przy bramie na stadion miejski w Cieszynie, następnie przebieg trasy aleją Łyska w stronę mostu sportowego, przez który wbiegamy do Czeskiego Cieszyna, dalej w prawo po łuku i wzdłuż rzeki Olzy biegniemy w kierunku Mostu Wolności. Przed Mostem Wolności nawracamy i biegniemy z powrotem wzdłuż rzeki Olzy aż do Parku Sikory, dalej ścieżką wokół Parku Sikory (wewnątrz parku), mijamy restaurację "Sikorak" przy wyjściu i wbiegamy na most sportowy w stronę Polski. Za mostem skręcamy w prawo po łuku do ścieżki wzdłuż rzeki Olzy w stronę boiska "Pod Wałką". Za boiskiem skręcamy w lewo, ścieżką wokół miejsca piknikowego i wracamy tą samą trasą w kierunku mostu sportowego, dalej aleją Łyska do mety przy boisku miejskim.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ