Wybieramy najlepsze gimnazjum w powiecie cieszyńskim. Oddaj swój głos!

W powiecie cieszyńskim mamy 30 gimnazjów. W powszechnym mniemaniu uchodzą one jednak za szkoły, których uczniowie przysparzają najwięcej problemów. My chcemy walczyć z tą opinią i zapraszamy do wspólnej zabawy - wybierzmy najlepsze gimnazjum ziemi cieszyńskiej! Pokażmy je! Oceniając, weźcie pod uwagę warunki, jakie zostały stworzone uczniom, fachowość nauczycieli oraz podejście do młodzieży, jak i rodziców. Napiszcie w komentarzach, dlaczego lubicie swoje gimnazjum lub co należałoby poprawić. Codziennie możecie oddać maksymalnie pięć głosów na swoją ulubioną placówkę. Pokażcie innym, w którym gimnazjum warto się uczyć i dlaczego! Nasza zabawa trwa do 17 maja. Najlepsze gimnazjum szeroko zaprezentujemy na łamach „Dziennika Zachodniego”.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (119)

avatar
avatar
Dixi (gość)

Prawda wyszła na jaw!!!!! Strumieńskie Gimnazjum jest zdecydowanie najlepsze!!!! Kształci i wychowuje. Kadra pedagogiczna przekazuje nam najważniejsze wartości, zaś estetyka szkoły pozwala nam na bycie jak w domu. Jesteśmy dumni z naszej p. Dyrektor Lilly Salachny-Brzozy oraz z naszego p. Dyrektora Waldemara Krzyśka!!! Mamy świetny chór, wysokie osiągnięcia sportowe, niepełnosprawnych, olimpijczyków w różnych dziedzinach - czego chcieć więcej?

avatar
Strumieńska fanka (gość)

Ostatni dzień głosowania, musi wygrać Strumień, będzie to najlepsza decyzja, pozdrowienia dla naszej najcudowniejszej Pani Dyrektor Lily Salachny-Brzozy!

avatar
He (gość) alejaja

widzę, że tu już się kłania wyższa matematyka :) 6000 głosów przez 5 dziennie, masz 1200, a podziel to jeszcze przez liczbę dni głosowania, wystarczy kilkadziesiąt osób, które głosowały codziennie, pozdrawiam :)

avatar
alejaja (gość)

Głosy na Strumień i Pruchnę są nie wiarygodne,bo oni nawet tylu mieszkańców nie mają ! to jest wielka ściema i cały ten sondaż jest do kitu !

avatar
anatol (gość)

Gimnazja są OK, trudny wiek, a - w większości - szczęsliwe przejścia... SZACUN dla ucz. i naucz. ;-)

avatar
uczennica (gość)

Moim zdaniem gimnazjum w Strumieniu jest świetna szkołą, mamy bardzo ambitna i odpowiedzialną Panią dyrektor co z resztą widać :) Ogólnie szkoła wygląda teraz bardzo ciekawie a po za wyglądem mamy także dobrze uczących nauczycieli :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Wybierz kategorię