Po 20 maja w Polsce nie kupimy papierosów? Polska Izba Handlu ostrzegała... i nic się nie zmieniło

mj

Czy po 20 maja 2019 papierosów nie kupimy w sklepach? Zdaniem Polskiej Izby Handlu "istnieje realne zagrożenie". Wysłano w tej sprawie w styczniu list do premiera. Jednak nic się nie zmieniło. Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.03.2019, 20:20

Skoro tak to i zakaz sprzedaży samochodów z silnikiem diesla Janusze

15.03.2019, 17:15

paczka papierosów po 50 dych lub więcej

14.03.2019, 05:35

Stare wiadomości żeby wywołać Gówno Burzę...

13.03.2019, 12:56

Tak wam dym z papierosa przeszkadza, a zapachy z diesla który jest o wiele bardziej szkodliwy już nie, tylko mi nie piszcie że diesel pachnie 😂 a Ci co palą i tak nie przestaną palić 🙈

13.03.2019, 08:33

Spoko, zeby budzet nie stracil z tytulu podatkow dodniesie sie ceny zarcia dwudwiestokrotnie i bedzie git; wyrowna sie
stac nas

13.03.2019, 08:20

No cóż, pomysł dobry (jestem niepalącym), ale jego wprowadzenie w obecnej chwili spowoduje rozwój szarej strefy. Już się cieszą przemytnicy i nielegalni producenci. Moje pytanie, czy uprawa tytoniu, z której żyje wielu rolników będzie dozwolona ?

12.03.2019, 22:49

Powinien być całkowity zakaz palenia poza strefami do tego wyznaczonymi.

12.03.2019, 22:45

To jest najwspanialsza wiadomosć, oby się sprawdziła. Ale kto będzie dawał kasę do budżetu i a za co będą leczeni ci papierosowi samobójcy.

12.03.2019, 20:31

LUDZIE !!!!! Czy Wy zastanowiliście się co piszecie ....to nie chodzi o papierosy czy alkohol ,kto chce to pali czy pije ...każdego to jest indywidualna sprawa ....to dotyczy każdej sfery naszego życia....nikt nie ma prawa dyktować nam czy możemy jeść "mięso" czy "sałatę "...mamy prawo wyboru ....nie dajmy się ponieść zawiści i nienawiści...nie pozwólmy sobą manipulować ....to jeszcze jest wolny kraj? czy dyktatura ?

12.03.2019, 20:23

I dobrze..niech wam śmierdzący patologiczny elemencie zabiorą te do porzygania szlugi.Palacze śmierdzą..jak żule,i to nieważne mężczyzna czy kobieta.Śmierdzicie i to bardzo.Nie życzę sobie wdychać tego syfu bo wy karły macie wolność.Wypieprzać z tym syfem do piwnic,kanałów i toi toi..
Poza tym...
Ja nie mogę palić legalnie marihuaniny,wam też zabronić gówna zwanego tytoniem.
BRAWO!!!

12.03.2019, 19:00

Bezmyślność tej władzy nie ma granic. Pomijając miliardy które idą do budżetu z podatków od papierosów to zablokowanie produkcji spowoduje że dziesiątki tysięcy ludzi stracą pracę - plantatorzy, produkujący papierosy itd. Kto za to beknie?

12.03.2019, 16:28

T99 palenie już ci nie wystarcza i jeszcze musisz żreć te papierochy? Smaczne to? Rodzinę też karmisz fajkami? Napisz jak je spożywasz, bo mnie niezywkle zainteresowała twoja historia.

12.03.2019, 15:39

co się alko czepiacie? nie umiecie pić,to wypad

12.03.2019, 13:29

Alkohol zlikwidować to dzięki niemu dochodzi do tragedii, a papierosem nikt nikomu nie zaszkodzi ale oczywiście nasz rząd ma swoje fabryki z wódka i jej nie wycofaja a ludzie wciąż będą zabijać pod wpływem alkoholu i wsiada do samochodów pod wpływem alkoholu!!!!

12.03.2019, 13:19

Alkohol też zakazać sprzedaży ,szkodzi zdrowiu

12.03.2019, 11:52

jestem za papierosy to zło

12.03.2019, 11:48

Lepiej zlikwidować ALKOHOL to on nas niszczy i prowadzi do dna,tym co są podatni na niego

12.03.2019, 11:25

Dobrze by było , mam dość wdychania dymu papierosowego osób mijajacych mnie na ulicy , przystankach lub na klatkach schodowych. Niech sobie palą jak chcą się truć , ale niech nie truja mnie !!!

12.03.2019, 11:04

Zróbcie zakaz sprzedaży alkoholu. Więcej szkód zrobicie niż korzyści. Palacz sam się truje a alkohol nie dość że mąci w głowie to uprzykrza życie wielu osobom.

12.03.2019, 09:21

więc będzie kwitł handel na czarno z przemytu, a handlarze zarobek beda mieli 100% lepszy niz teraz

17.12.2018, 10:11

To już gorszy reżim niż w krajach muzułmańskich przez ten pis.

15.12.2018, 23:12

Trzeba zlikwidować najlepiej wszystko, żarcie też faktycznie bo za dużo tłustych cieląt w polsce