Dziś w południe obrabowana została stacja benzynowa przy ul. Jagiellońskiej w Kończycach Małych. Policjanci prowadzą już w tej sprawie intensywne czynności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- W południe młody mężczyzna wszedł do budynku stacji i zażądał gotówki. Kiedy dostał pieniądze, oddalił się. Przeszedł na drugą stronę ulicy i tam kasjerka widziała go po raz ostatni - relacjonuje podkom. Mariusz Białoń, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP Cieszyn.

Dodaje, że mężczyzna był krępej budowy ciała i miał 170 cn wzrostu. Był też w czapce oraz białej bluzie w pasy.

- Na miejsce zdarzenia wezwaliśmy już przewodnika z policyjnym psem. Czynności nadzoruje też zastępca komendanta powiatowego policji. Wyjaśniamy wszelkie okoliczności, ale jest jeszcze za wcześnie, by stwierdzić czy to był napad, czy tylko kradzież - wyjaśnia Białoń.

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które mają jakiekolwiek informacje pozwalające ustalić tożsamość sprawcy. Dzwonić można pod numer 997 lub bezpośrednio do Komendy Policji w Cieszynie (33 851-62-00).

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!