Koniec matury z matematyki? Druzgocący raport NIK

B. Wojsa

Koniec matury z matematyki? Najwyższa Izba Kontroli przygotowała raport, w którym przekonuje, że egzamin maturalny z matematyki nie powinien być dla uczniów obowiązkowy. Czytaj więcej o tym raporcie, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.02.2019, 08:37

A po co szkoły kończyć,maturę zdawać,jak mając 16 lat można zostać zastępcą prezydenta miasta? Patrz:Zawiercie

22.02.2019, 23:58

Dawać normalne zadania na egzamin maturalny, a nie takie, których sami nauczyciele nie potrafią rozwiązać. Ludzie, przynajmniej w naszym kraju, chcą być bardziej papiescy od papieża, a wystarczy trochę normalności.

22.02.2019, 19:35

Uczniowie, dążcie do obniżenia wyników z wszystkich przedmiotów, a NIK w trosce o podniesienie poziomu edukacji, zaproponuje najpierw zniesienie egzaminów maturalnych, a przyszłości likwidację szkół, jako instytucji nieefektywnych. Pomysł NIK jest niezwykle innowacyjny, nowoczesny i postępowy!

21.02.2019, 19:44

nauczycielka IV LO w Zabrzu sama napisała MATURĘ z matematyki za ucznia, ale w pierwszym terminie dostała dwóję

21.02.2019, 10:55

czy to reklama wyborcza POpaprańców, co 2 2 daje im ile sobie płemiel życzy albo jak się pomylą to wyjątkowo jest 4

21.02.2019, 09:26

Produkcja idiotów będzie szła pełna parą

21.02.2019, 08:17

Czy aż tak trudno rozejrzeć się w olół siebie? Finlandia postawiła na edukację - NAUCZYCIELI!!! Może zamiast wątpliwych zmian strukturowo - programowych zacząć od najważniejszego - człowieka, który uczy i wychowuje nasze dzeici.

20.02.2019, 23:51

Zamiast poprawić system lepiej zrezygnować. A jeśli uczniowie "sadzą byki ortograficzne" to zlikwidować egzamin z języka polskiego żeby nie zaniżać statystyk. A swoją drogą czy nauczyciele matematyki też strajkują żądając podwyżki? Za co? Za swoją wątpliwą pracę?

20.02.2019, 20:44

dno