Borelioza w woj. śląskim - już ponad 600 przypadków! Ile osób zachorowało w Twoim mieście? [LISTA]

Karolina LasotaZaktualizowano 
Borelioza - kto z nas o niej nie słyszał? Mimo, iż jest groźną chorobą zakaźną, wiele osób wciąż ją bagatelizuje. Jak informuje Sanepid - od początku roku zachowań na boreliozę było ponad 600 w naszym województwie! W tych miastach stwierdzono przypadki boreliozy. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź liczbę zachorowań w Twoim mieście.

polecane: FLESZ: Turystyka kosmiczna nie taka kolorowa

Wideo

Materiał oryginalny: Borelioza w woj. śląskim - już ponad 600 przypadków! Ile osób zachorowało w Twoim mieście? [LISTA] - śląskie Nasze Miasto

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
t
ty
2019-06-13T08:11:51 02:00, dd:

Bielsko-Biała pisze się z myślnikiem, a nie z odstępem.

2019-06-13T18:36:17 02:00, czarnsko.czarna:

a kogo to obchodzi, jakieś kompleksy masz, nie masz nic innego do powiedzenia ?

Jeśli już to z łącznikiem

zgłoś
c
czarnsko.czarna
2019-06-13T08:11:51 02:00, dd:

Bielsko-Biała pisze się z myślnikiem, a nie z odstępem.

a kogo to obchodzi, jakieś kompleksy masz, nie masz nic innego do powiedzenia ?

zgłoś
m
mm
2019-06-12T17:00:27 02:00, mi pomogło cbd:

Olej CBD . Nie każdy dostępny w PL jest odpowiedni. Najlepszy okazał się olej CBD 5 % essenz decarbox dostać można na www. konopiafarmacja.pl ale mi na prawdę pomogło. Leczyłem sie u pani Beaty. Dostałem mega dawkę antybiotykowa bodajże na poł roku. Pomogło o tyle, ze nie miałem nawrotów. Po odstawieniu leków choroba wróciła. Dodatkowo zniszczyłem sobie antybiotykami żeby - zrobiły sie czarne (od Doksycykliny). Gdy zaczałem stosować olej CBD prawie natychmiast wszystkie objawy choroby ustąpiły. Trzeba brać dużo kropli ja brałem około 30 dziennie (niestety strasznie gorzkie) . . od 3 do 4 razy dziennie czyli 3 buteleczki w miesiąc

2019-06-13T04:35:23 02:00, Krist:

Doksycykline zażywa się przez 30 dni a nie pół roku i po 3 miesiącach powtarza się badanie. Mojej mamie pomogło. Coś mi tu zalatuje kryptoreklmą.

2019-06-13T11:58:19 02:00, mm:

Nie zgodze się z Tobą . W 30 dni wyleczysz tylko świeżą boreliozę a nie przewlekłą. Niestety ta choroba wraca jeśli jest źle leczona .Ja pomimo brania antybiotyku zaraz po ugryzieniu , zachorowałam na borelioze po 15 latach . I objawy juz nie były ciężkie. I po drugie to że mama nie ma boreliozy w wynikach nie świadczy o jej wyzdrowieniu. Badania WB czy Elisa są za słabe . Trzeba zrobić kilka innych badań żeby to potwierdzić .

*objawy już były ciężkie

zgłoś
m
mm
2019-06-12T17:00:27 02:00, mi pomogło cbd:

Olej CBD . Nie każdy dostępny w PL jest odpowiedni. Najlepszy okazał się olej CBD 5 % essenz decarbox dostać można na www. konopiafarmacja.pl ale mi na prawdę pomogło. Leczyłem sie u pani Beaty. Dostałem mega dawkę antybiotykowa bodajże na poł roku. Pomogło o tyle, ze nie miałem nawrotów. Po odstawieniu leków choroba wróciła. Dodatkowo zniszczyłem sobie antybiotykami żeby - zrobiły sie czarne (od Doksycykliny). Gdy zaczałem stosować olej CBD prawie natychmiast wszystkie objawy choroby ustąpiły. Trzeba brać dużo kropli ja brałem około 30 dziennie (niestety strasznie gorzkie) . . od 3 do 4 razy dziennie czyli 3 buteleczki w miesiąc

2019-06-13T04:35:23 02:00, Krist:

Doksycykline zażywa się przez 30 dni a nie pół roku i po 3 miesiącach powtarza się badanie. Mojej mamie pomogło. Coś mi tu zalatuje kryptoreklmą.

Nie zgodze się z Tobą . W 30 dni wyleczysz tylko świeżą boreliozę a nie przewlekłą. Niestety ta choroba wraca jeśli jest źle leczona .Ja pomimo brania antybiotyku zaraz po ugryzieniu , zachorowałam na borelioze po 15 latach . I objawy juz nie były ciężkie. I po drugie to że mama nie ma boreliozy w wynikach nie świadczy o jej wyzdrowieniu. Badania WB czy Elisa są za słabe . Trzeba zrobić kilka innych badań żeby to potwierdzić .

zgłoś
d
dd

Bielsko-Biała pisze się z myślnikiem, a nie z odstępem.

zgłoś
K
Krist
2019-06-12T17:00:27 02:00, mi pomogło cbd:

Olej CBD . Nie każdy dostępny w PL jest odpowiedni. Najlepszy okazał się olej CBD 5 % essenz decarbox dostać można na www. konopiafarmacja.pl ale mi na prawdę pomogło. Leczyłem sie u pani Beaty. Dostałem mega dawkę antybiotykowa bodajże na poł roku. Pomogło o tyle, ze nie miałem nawrotów. Po odstawieniu leków choroba wróciła. Dodatkowo zniszczyłem sobie antybiotykami żeby - zrobiły sie czarne (od Doksycykliny). Gdy zaczałem stosować olej CBD prawie natychmiast wszystkie objawy choroby ustąpiły. Trzeba brać dużo kropli ja brałem około 30 dziennie (niestety strasznie gorzkie) . . od 3 do 4 razy dziennie czyli 3 buteleczki w miesiąc

Doksycykline zażywa się przez 30 dni a nie pół roku i po 3 miesiącach powtarza się badanie. Mojej mamie pomogło. Coś mi tu zalatuje kryptoreklmą.

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T17:00:27 02:00, mi pomogło cbd:

Olej CBD . Nie każdy dostępny w PL jest odpowiedni. Najlepszy okazał się olej CBD 5 % essenz decarbox dostać można na www. konopiafarmacja.pl ale mi na prawdę pomogło. Leczyłem sie u pani Beaty. Dostałem mega dawkę antybiotykowa bodajże na poł roku. Pomogło o tyle, ze nie miałem nawrotów. Po odstawieniu leków choroba wróciła. Dodatkowo zniszczyłem sobie antybiotykami żeby - zrobiły sie czarne (od Doksycykliny). Gdy zaczałem stosować olej CBD prawie natychmiast wszystkie objawy choroby ustąpiły. Trzeba brać dużo kropli ja brałem około 30 dziennie (niestety strasznie gorzkie) . . od 3 do 4 razy dziennie czyli 3 buteleczki w miesiąc

Szkoda że na gowa Ci nie pomogło

zgłoś
m
mi pomogło cbd

Olej CBD . Nie każdy dostępny w PL jest odpowiedni. Najlepszy okazał się olej CBD 5 % essenz decarbox dostać można na www. konopiafarmacja.pl ale mi na prawdę pomogło. Leczyłem sie u pani Beaty. Dostałem mega dawkę antybiotykowa bodajże na poł roku. Pomogło o tyle, ze nie miałem nawrotów. Po odstawieniu leków choroba wróciła. Dodatkowo zniszczyłem sobie antybiotykami żeby - zrobiły sie czarne (od Doksycykliny). Gdy zaczałem stosować olej CBD prawie natychmiast wszystkie objawy choroby ustąpiły. Trzeba brać dużo kropli ja brałem około 30 dziennie (niestety strasznie gorzkie) . . od 3 do 4 razy dziennie czyli 3 buteleczki w miesiąc

zgłoś
Dodaj ogłoszenie