500 plus w woj. śląskim - czy realna wartość świadczenia wynosi obecnie ok. 270 zł?

Redakcja

Realna wartość jednego świadczenia „500 plus” wynosi aktualnie około 270 zł? Czy aż tak „objadła” to świadczenie inflacja? Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.03.2019, 09:26

500 zł jest warte 500 zł nie rozumiem dlaczego miałoby być mniej

14.03.2019, 15:49

A PO Co Wam dało? :) POwinno być tak że kto narzeka na PIS nie POwinien PObierać świadczenia I wtedy narzekać na PIS i głosować na PO jak żyło im się super za tamtych rządów. :)

14.03.2019, 15:17

Gdyby te 500 dalo PO to by napisali ze wartosc tego to 1250 i stale rosnie.

14.03.2019, 13:44

Panie "redaktorze" a może "dziennikarzu" - mała rada ode mnie: nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz.

14.03.2019, 11:09

Ankieta ///Kto za pisem komentarz , kto przeciwny niech nie pisze.

14.03.2019, 10:28

Najbardziej pro-społeczna władza od 1918 roku.

14.03.2019, 10:12

A lord Vincent mowil na 500 plus nie ma i nie bedzie piniedzy.Ludzie juz nie moga sie doczekac zeby im zabrali 500 plus podniesli wiek emerytalny seniorom zabrali darmowe leki zniesli stawke godzinowa rozszczelnili VAT przyjeli 100 000 glodnych pracy mlodziencow z afryki

14.03.2019, 09:40

Beznadziejny tekst. To tak jakby porównywać że za 500 zł kupię zimą 100 główek brokuła a latem 250. a więc zimą te 500 jest mniej warte.

14.03.2019, 08:38

DO SZKOŁY tępe pismaki z tego szmatławego "PO-rtaliku" Nie siejcie fermentu głąby!

14.03.2019, 07:18

500 to 500, juz nie wiedzą platfusy jak obrzydzic ludziom pis.

13.03.2019, 18:37

bicie piany przez totalsa z frakcji POKO, czyli jak zarabiam od 2 lat 2900 to wg redaktora mam obecnie 1800 wypłaty. a ile ci redaktorze POdniósł wynagrodzenie twój pracodawca jak tak gwałtownie złotówka traci na wartości?

13.03.2019, 18:28

Idioci z POKO! Nie chcecie nie musicie brać tego "prezentu" od PiS-iorów!

13.03.2019, 18:27

Co za głupek to pisał?

13.03.2019, 16:22

Idiotyczny artykuł , to wszystko trzeba by było przeliczać realnie. Błazenada ,dno robienie z ludzi idiotów.

13.03.2019, 15:57

Dla nas 500 plus to super pomysł. W dupach się nie poprzewracalo. Zakupy robimy z wypłaty tak jak przed programem. I tak traktujemy pieniądze. 500 plus ma być dla dzieci i jest. Mają swoje konta i to 500 złotych dzielimy na dwie pociechy i ew wypady do różnych parków. Mają mieć na łatwiejszy start jak dorosna.
Jesteśmy świadomi że kiedyś ten program może zniknąć. Puki dają dziewczyny coś z tego mają. A wnet i uzbiera się na lokaty.
Zarządzać hajsem trzeba troszkę umieć.

13.03.2019, 14:58

Z tym tytułem to trochę przegięliście. Jak się nie zna zasad matematyki na poziomie gimnazjum, to trzeba się doszkolić, a nie zadawać takich "retorycznych" pytań w nagłówkach. A to, że inne portale powielają bzdury, nie zwalnia z myślenia.

13.03.2019, 14:31

Bardzo proszę o rzetelne informowanie, co oznacza 500 plus na drugie dziecko. Jest ono wypłacane tylko do czasu osiągnięcia przez pierwsze pełnoletności. Po jej osiągnięciu przez pierwsze dziecko, drugie staje się pierwszym, w myśl ustawy i 500zł nie jest już wypłacane. Ustawodawca celowo wprowadza w błąd społeczeństwo.

13.03.2019, 13:02

Mało rzetelny artykuł. Proszę jeszcze odjąć od tej wartości, zuzwanie się butów, gdy chodzę na zakupy za pieniądze z 500, paliwo, bo co niektórzy jeżdżą do sklepu, spalone kalorie które później trzeba uzupełniać i wiele innych.